Kariéra u nás

Cílem naší společnosti je dlouhodobě zaměstnávat tým talentovaných a vysoce kvalifikovaných pracovníků. Jsme si vědomi toho, že naše úspěchy stojí na práci našich lidí.

Proč byste měli pracovat právě u nás?

  • když se daří firmě, daří se i našim zaměstnancům - nabízíme motivující mzdu a podíl na zisku formou roční prémie
  • chceš se odborně i jazykově rozvíjet? - toto je standardní součást práce u nás
  • pokud to naše provozní podmínky dovolí, nabídneme ti pružnou pracovní dobu nebo zkrácený pracovní úvazek
  • jsi rád stále on-line? - nabízíme výhodný firemní telefonní a datový tarif
  • rádi slavíme - tvé významné pracovní a osobní události finančně odměníme
  • zajistíme ti dotované stravování přímo na pracovišti (výběr ze 4 jídel)
  • jsi v tíživé životní situaci? - nabízíme možnost bezúročné půjčky
  • min. 2x ročně se setkáš se svými kolegy i mimopracovně na společenských a sportovních akcích, které pořádáme
  • přidej se k nám a staneš se součástí firmy, která patří mezi 2% nejstabilnějších společností v ČR!

Pokud tě oslovila naše společnost a chceš se stát součástí týmu, seznam aktuálních pozic nalezneš níže. Pokud tvůj profesní profil neodpovídá nabízeným pozicím nebo momentálně žádnou pozici nenabízíme, neváhej a také nás kontaktuj. Zařadíme tě do databáze uchazečů o zaměstnání.

Práce v našem týmu může být i tvou budoucností!

Volné pracovní pozice:

Konstruktér

  • Chceš navrhovat a realizovat konstrukční řešení našich speciálních technologických kontejnerů?
  • Máš dobrou znalost Autodesk Inventor?
    (programování pravidel v iLogic, práce s parametry, správa obsahového centra, práce s editorem stylů apod.)
  • Máš alespoň základní znalost Autodest Mechanical?
  • Ovládáš Autodesk Vault - správu úložiště?
  • Máš zkušenost z obdobné nebo podobné pracovní pozice? Ale zkus to s námi i pokud jsi absolvent se zájmem se učit novému! (např. maturita a strojní průmyslovce ve specializaci IT se zaměřením na konstrukci)
  • Ovládáš němčinu nebo angličtinu alespoň na úrovni A3?

Pokud ANO a chceš se dále odborně i jazykově rozvíjet, kontaktuj nás !!
Nabízíme ti perspektivní práci v týmu odborníků - nástup IHNED nebo dle dohody.

Svůj životopis a motivační dopis zašli na kontakt: pavel.mica@kovar.eu , případně volej: 603 870 544.

Obchodně-technický specialista

Pracovní náplň - náš obchodník:

  • Provádí akviziční činnost a zpracovává poptávky zákazníků
  • Kalkuluje zakázky a vytváří nabídky
  • Komunikuje s převážně zahraničními zákazníky (NJ, AJ)
  • Organizuje a účastní se obchodních jednání v ČR i zahraničí
  • Spolupracuje s naší konstrukcí, technickým úsekem, výrobou a dodavateli od přijetí poptávky až po expedici produktu
  • Koordinuje obchodní zakázky/projekty vč. dokumentace a jazykového tlumočení
  • Zajišťuje zákaznický a poprodejní servis

Profil vhodného kandidáta:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Samostatnost a flexibilita
  • Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)
  • Technické znalosti a zkušenost s výkresovou dokumentací, kalkulace, orientace v oboru
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Zájem a chuť podílet se na vytváření speciálních zakázkových kontejnerů

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte na kontakt: pavel.mica@kovar.eu

Svářeč

Pracovní náplň:

  • Svářečské práce při výrobě speciálních kontejnerů a výrobě ocelových konstrukcí

Požadujeme:

  • Výuční list ve strojírenském oboru, orientaci ve výrobní technické dokumentaci
  • Svářečský průkaz pro svařování v ochranné atmosféře CO2
  • Dobrý zdravotní stav, flexibilitu, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Svůj životopis, prosím, zasílejte na kontakt: pavel.mica@kovar.eu

Firma roku 2009
Firma roku 2012
Štiky českého byznysu

V prestižní soutěži Štiky českého byznysu 2012 jsme obsadili 3.místo ve Zlínském kraji.

TUV SUD

Naše firma je držitelem důležitých certifikátů. Jejich přehled najdete po kliknutí na následující odkaz.

Najdete nás na Facebooku Naši firmu najdete také na Facebooku! Facebook stránka Kovar a.s..

KOVAR a.s., Leskovec 212, 756 11
Valašská Polanka, Česká republika
tel. +420 571 425 501, mail@kovar.eu